JCB

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Hardi Alpha Evo v akci

Hardi Alpha Evo v akci

17. 10. 2018 – Dánská společnost Hardi patří mezi celosvětové výrobce postřikovačů a její věhlas je právě postaven na systému TWIN (podpora vzduchové clony), který zaznamenal úspěch po celém světě.

Proto jsme připravili podzimní testovací dny s předváděním samochodného postřikovače Hardi Alpha Evo. Účastníci předvádění získají jedinečnou možnost k vyzkoušení řízení tohoto unikátního stroje a budou se moci přesvědčit, že ovládání samochodného postřikovače není tak složité, jak se na první pohled zdá.

Pro předvádění jsme zvolili postřikovač Hardi Alpha Evo s průjezdní světlou výškou 1,21 m a se záběrem ramen 36 metrů se systémem TWIN, což je největší možný záběr u systému s podporou vzduchu. U tohoto postřikovače můžete mít záběr ramen až 42 metrů, avšak již bez zmíněného systému TWIN. U předváděcího modelu lze ramena složit z 36 metrů na polovinu, což znamená, že v případě překážky lze využít složený záběr pouze 18 metrů. Ramena postřikovače jsou vybavena systémem Autoheight - systém ultrazvukové kontroly automatického nastavení výšky ramen postřikovače. Samochodný postřikovač je vybaven jednotkou HC 9600 a GPS signálem, takže lze využívat možnost AutoSectionControl - automatické vypínání sekcí podle GPS signálu. Postřikovač disponuje hlavní nádrží o objemu 4 100 litrů a 6-válcovým přeplňovaným a vodou chlezeným motorem Deutz common rail. Jedná se o silnější verzi motoru, a to v našem případě znamená výkon 245 koňských sil (180 kW). Model je vybaven i silnějšími hydromotory značky Poclain, které zajišťují lepší svahovou dostupnost. Nesmíme zapomenout také na vzduchový podvozek, který zajištuje obsluze komfortní jízdu při aplikaci postřiku nebo při jízdě na silnici.

V rámci předvádění již bylo možné vidět tento samochodný postřikovač v okolí pobočky PEKASS v Senomatech u Rakovníka a v obci Bitozeves.

V blízké době bude předvádění postřikovače pokračovat a bude k vidění v okolí pobočky PEKASS Rychnov (Pohoří) a v okolí obce Holice. Budete-li mít zájem o účast na této předváděcí akci, kontaktujte zmíněnou pobočku.

Postřikovače Hardi patří ke špičce na trhu a tak si nenechte ujít tuto unikátní příležitost a vyzkoušejte si stroj přímo v akci.

Odkaz: HARDI

Ing. Vít Polák
produktový manažer Hardi

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Návštěva výrobního závodu Hardi

Návštěva výrobního závodu Hardi

15. 04. 2019 – Na začátku dubna jsme se zákazníky navštívili výrobní závod celosvětového výrobce postřikovačů HARDI.

Antonio ve Valči zahálet nebude

Antonio ve Valči zahálet nebude

10. 04. 2019 – ANTONIO CARRARO TTR 4400 HST II je důležitým komunálním nosičem zejména díky jeho možnosti agregace s velkým množstvím pracovních zařízení a nástaveb.

Jarní magazín je tu!

Jarní magazín je tu!

04. 04. 2019 – PEKASS magazín vstoupil svým nejnovějším jarním číslem již do 10. ročníku.