JCB

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Hardi Alpha Evo v akci

Hardi Alpha Evo v akci

17. 10. 2018 – Dánská společnost Hardi patří mezi celosvětové výrobce postřikovačů a její věhlas je právě postaven na systému TWIN (podpora vzduchové clony), který zaznamenal úspěch po celém světě.

Proto jsme připravili podzimní testovací dny s předváděním samochodného postřikovače Hardi Alpha Evo. Účastníci předvádění získají jedinečnou možnost k vyzkoušení řízení tohoto unikátního stroje a budou se moci přesvědčit, že ovládání samochodného postřikovače není tak složité, jak se na první pohled zdá.

Pro předvádění jsme zvolili postřikovač Hardi Alpha Evo s průjezdní světlou výškou 1,21 m a se záběrem ramen 36 metrů se systémem TWIN, což je největší možný záběr u systému s podporou vzduchu. U tohoto postřikovače můžete mít záběr ramen až 42 metrů, avšak již bez zmíněného systému TWIN. U předváděcího modelu lze ramena složit z 36 metrů na polovinu, což znamená, že v případě překážky lze využít složený záběr pouze 18 metrů. Ramena postřikovače jsou vybavena systémem Autoheight - systém ultrazvukové kontroly automatického nastavení výšky ramen postřikovače. Samochodný postřikovač je vybaven jednotkou HC 9600 a GPS signálem, takže lze využívat možnost AutoSectionControl - automatické vypínání sekcí podle GPS signálu. Postřikovač disponuje hlavní nádrží o objemu 4 100 litrů a 6-válcovým přeplňovaným a vodou chlezeným motorem Deutz common rail. Jedná se o silnější verzi motoru, a to v našem případě znamená výkon 245 koňských sil (180 kW). Model je vybaven i silnějšími hydromotory značky Poclain, které zajišťují lepší svahovou dostupnost. Nesmíme zapomenout také na vzduchový podvozek, který zajištuje obsluze komfortní jízdu při aplikaci postřiku nebo při jízdě na silnici.

V rámci předvádění již bylo možné vidět tento samochodný postřikovač v okolí pobočky PEKASS v Senomatech u Rakovníka a v obci Bitozeves.

V blízké době bude předvádění postřikovače pokračovat a bude k vidění v okolí pobočky PEKASS Rychnov (Pohoří) a v okolí obce Holice. Budete-li mít zájem o účast na této předváděcí akci, kontaktujte zmíněnou pobočku.

Postřikovače Hardi patří ke špičce na trhu a tak si nenechte ujít tuto unikátní příležitost a vyzkoušejte si stroj přímo v akci.

Odkaz: HARDI

Ing. Vít Polák
produktový manažer Hardi

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Až se zima zeptá…

Až se zima zeptá…

15. 11. 2018 – Ačkoli nám letošní teplé počasí ještě dává zapomenout na zimní období, je nutné, aby byli službaři na nastávající zimu připraveni.

Nejsilnější sekačka do Lužné

Nejsilnější sekačka do Lužné

02. 11. 2018 – Pobočka PEKASS Rakovník předala službám obce Lužná u Rakovníka nový komunální stroj na údržbu travnatých ploch značky GRILLO.

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

01. 11. 2018 – Nová modelová řada tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX je tady!