JCB

Vyzkoušejte si návěs Krampe!

Krampe HP 20 Carrier

Krampe HP 20 Carrier

10. 02. 2021 – Stavební návěs KRAMPE HP 20 Carrier je konstruován do těch nejtěžších podmínek. Základní rám podvozku má rozměry profilů 300 x 150 mm, které jsou velmi flexibilní. Celý návěs je posazen na kyvadlovém podvozku, který byl vyvinut společností Krampe. Každá strana podvozku je samostatně zavěšena pro lepší kopírování a zajišťuje velmi hladký průchod i v extrémních podmínkách, např. v lomech, neboť tento typ zavěšení přináší vysokou průjezdní výšku. Zesílená ložiska kol s nosností 13 tun a robustní BPW nápravy o průměru 150 mm se starají o maximální možnou nosnost návěsu i při převozu toho nejtěžšího materiálu. Krampe standardně umisťuje brzdiče nad nápravu, aby se zamezilo mechanickému poškození při průjezdu těžkým terénem. Náš předváděcí návěs je vybaven pneumatikami AEOLUS 600/55 R 26,5, které jsou vyztuženy ocelovou korunní kordovou vrstvou z vnitřní strany běhounu.

Speciálně tvarovaná vana do tvaru U z oceli Hardox 450 o síle 6 mm znamená hladké vysypávání i toho nejhrubšího materiálu. Vana má čelní přesah, který chrání při nakládání oj i čelní pístnici. Píst umístěný v přední části návěsu zajišťuje vysoký úhel sklopení. Hydraulicky ovládané zadní dveře návěsu jsou standardem s tím rozdílem, že pístnice je zapuštěná do vany, a tak je chráněna proti poškození. Návěs je vyroben již dle nové evropské homologace a tak je sériově dodáván s odnímatelným zadním spoilerem a odolnějším osvětlením, které je chráněno ochranný krytem.

Pokud máte zájem o vyzkoušení nebo pronájem návěsu, pak nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na e-mailu: vit.polak@pekass.eu nebo na telefonu: 773 747 839.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Samochod již s novým systémem PrecisionSpray

Samochod již s novým systémem PrecisionSpray

07. 03. 2021 – Pulzní systém je dodán poprvé v České republice na samochodném postřikovači Horsch Leeb PT 6300.

Leeb špičkově vybavený i do noci

Leeb špičkově vybavený i do noci

05. 03. 2021 – Pobočka PEKASS Milovice předala další tažený postřikovač Horsch Leeb 6 LT.

Historie produkce traktorů Fastrac

Historie produkce traktorů Fastrac

03. 03. 2021 – Zemědělské traktory JCB Fastrac letos slaví třicetiny.