JCB

Vyzkoušeli jsme sedlové návěsy

Sedlové návěsy KRAMPE

Sedlové návěsy KRAMPE

13. 02. 2020 – Síla značky KRAMPE je skryta ve velikosti. Firma svojí velikostí může využívat okamžitých poznatků z vlastního vývoje a připomínek svých zákazníků. Tyto impulsy jsou okamžitě uváděny v realitu tak, aby byly uspokojeny požadavky zákazníků v té nejširší možné míře.

Dalším významným aspektem, který firmu KRAMPE drží neustále v čele výrobců traktorové dopravní techniky, je kvalita použitých materiálů, kvalita zpracování a celková robustnost, jednoduchost a zároveň funkčnost celé konstrukce.

Toto jsou všechno důvody, proč si tyto vozy získaly oblibu a důvěru farmářů v celé Evropě. Výrobní program firmy KRAMPE je rozdělen do několika hlavních směrů lišících se hlavně účelem používání. Jednoduše řečeno, každý, kdo potřebuje pomocí traktoru převážet velké množství materiálu na větší či menší vzdálenosti, má možnost vybrat si z našeho sortimentu a ujistit se, že výrobky firmy KRAMPE jsou tím nejlepším, co se dá v současné době na trhu pořídit a maximálně využívat investované prostředky.

Vyzkoušeli jsme pro Vás sedlové návěsy KRAMPE u jednoho z našich spokojených zákazníků. Ten již využívá výhod sedlového návěsu Krampe SB II 30/1070 ve spojení s agrotahačem Mercedes Arocs. Model Krampe Bandit využívá posuvný pás pro vykládku a nakládku materiálu s objemem 55 m3 a vyskladnění celého objemu trvá méně než 70 vteřin. Vůz je vyroben z vysokopevnostní hliníkové konstrukce a díky tomu návěs disponuje nízkou hmotností. Na přání je možné vybavit návěs řízenými nápravami, plachtou a dalším příslušenstvím.

Druhým předváděným sedlovým návěsem je SKS 30/1050 téhož výrobce s klasickým silničním tahačem. Soupravu nám zapůjčila přímo společnost Krampe. Sedlový návěs SKS se vyznačuje tím, že návěs je možné sklápět při vykládce a v případě, že jste limitováni výškou stropu, návěs nabízí další řešení. Tím je tzv. chodící podlaha, což znamená, že se aktivují lamely, které vyskladní celý náklad, aniž by se musel návěs sklopit. Doba vykládky při využití chodící podlahy je o něco delší, než u sedlového návěsu Bandit. SKS 30/1050 nabízí velký objem 59,4 m3 a jeho konstrukce je rovněž z hliníku, váha prázdného návěsu je asi 7 tun. Výbava, jako jsou řízené nápravy, nebo plachta a další příslušenství podle přání zákazníka, je možná.

Protože je o předvádění soupravy SKS s agrotahačem velký zájem, počítáme, že v průběhu měsíce dubna k některým z Vás opět zavítáme.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.