JCB

Vyzkoušeli jsme sedlové návěsy

Sedlové návěsy KRAMPE

Sedlové návěsy KRAMPE

13. 02. 2020 – Síla značky KRAMPE je skryta ve velikosti. Firma svojí velikostí může využívat okamžitých poznatků z vlastního vývoje a připomínek svých zákazníků. Tyto impulsy jsou okamžitě uváděny v realitu tak, aby byly uspokojeny požadavky zákazníků v té nejširší možné míře.

Dalším významným aspektem, který firmu KRAMPE drží neustále v čele výrobců traktorové dopravní techniky, je kvalita použitých materiálů, kvalita zpracování a celková robustnost, jednoduchost a zároveň funkčnost celé konstrukce.

Toto jsou všechno důvody, proč si tyto vozy získaly oblibu a důvěru farmářů v celé Evropě. Výrobní program firmy KRAMPE je rozdělen do několika hlavních směrů lišících se hlavně účelem používání. Jednoduše řečeno, každý, kdo potřebuje pomocí traktoru převážet velké množství materiálu na větší či menší vzdálenosti, má možnost vybrat si z našeho sortimentu a ujistit se, že výrobky firmy KRAMPE jsou tím nejlepším, co se dá v současné době na trhu pořídit a maximálně využívat investované prostředky.

Vyzkoušeli jsme pro Vás sedlové návěsy KRAMPE u jednoho z našich spokojených zákazníků. Ten již využívá výhod sedlového návěsu Krampe SB II 30/1070 ve spojení s agrotahačem Mercedes Arocs. Model Krampe Bandit využívá posuvný pás pro vykládku a nakládku materiálu s objemem 55 m3 a vyskladnění celého objemu trvá méně než 70 vteřin. Vůz je vyroben z vysokopevnostní hliníkové konstrukce a díky tomu návěs disponuje nízkou hmotností. Na přání je možné vybavit návěs řízenými nápravami, plachtou a dalším příslušenstvím.

Druhým předváděným sedlovým návěsem je SKS 30/1050 téhož výrobce s klasickým silničním tahačem. Soupravu nám zapůjčila přímo společnost Krampe. Sedlový návěs SKS se vyznačuje tím, že návěs je možné sklápět při vykládce a v případě, že jste limitováni výškou stropu, návěs nabízí další řešení. Tím je tzv. chodící podlaha, což znamená, že se aktivují lamely, které vyskladní celý náklad, aniž by se musel návěs sklopit. Doba vykládky při využití chodící podlahy je o něco delší, než u sedlového návěsu Bandit. SKS 30/1050 nabízí velký objem 59,4 m3 a jeho konstrukce je rovněž z hliníku, váha prázdného návěsu je asi 7 tun. Výbava, jako jsou řízené nápravy, nebo plachta a další příslušenství podle přání zákazníka, je možná.

Protože je o předvádění soupravy SKS s agrotahačem velký zájem, počítáme, že v průběhu měsíce dubna k některým z Vás opět zavítáme.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.

Fastrac na lesních cestách

Fastrac na lesních cestách

17. 02. 2020 – Sezóna na poli ještě nezačala, Fastrac si ale výborně vede i kdekoli jinde!

Nový postřikovač v Milovicích

Nový postřikovač v Milovicích

14. 02. 2020 – Postřikovače HORSCH Leeb přináší na trh efektivní a ekonomické řešení při ochraně rostlin a také Vám pomohou zvýšit efektivitu při aplikaci.