JCB

Wing Jet – Novinka na Techagru

Wing-Jet-K-Plus-Hydro

Wing-Jet-K-Plus-Hydro

18. 03. 2018 – Výstavní premiéru na letošním Techagru v Brně bude mít velkoplošné rozmetadlo průmyslových hnojiv Kongskilde Wing Jet S4824. Přijměte proto pozvání k návštěvě expozice společnosti PEKASS, která bude umístěna na volné ploše K.

Kongskilde Wing Jet K-Plus Hydro je tažené rozmetadlo pro granulovaná hnojiva s mechanickým dávkováním a záběrem aplikačních ramen 12, 18, 20 nebo 24 metrů. Rozmetadlo má hydraulickou převodovku pro přesné nastavení aplikační dávky, která je ovládaná elektronickým systémem K-Plus. O velmi rychlou změnu aplikační dávky dle N sensoru nebo GPS se spolehlivě stará hydraulický pohon převodovky. Jednoduchá kalibrace různých druhů hnojiv s menším počtem pohyblivých dílů je další výhodou tohoto systému. 

Kongskilde Wing Jet je velmi precizní rozmetadlo. Rovnoměrná aplikace po celé šířce pracovního záběru až k okrajům pole umožňuje maximální výnosy na celém poli. Dále Wing Jet nabízí ekologické a hospodářské přednosti, je minimálně citlivý na povětrnostní vlivy a má přesný pracovní záběr. Velmi nízké překrytí na klínovitých pozemcích je další výhodou ve srovnání s ostatními typy rozmetadel. Aplikační ramena jsou rozdělena na 4 díly, které lze vypínat manuálně nebo automaticky pomocí GPS. V současné době je Wing Jet kompaktibilní s GPS Trimble, John Deere GS 2630, Topcon X 30 a dále Yara N-sensor.

Rozmetadlo Kongskilde Wing Jet představuje nejlepší řešení pro podniky, které vyžadují vysokou přesnost, výkonnost a hospodárnost použití.

 

Ing. Josef Vedral

produktový manažer Kongskilde

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac Tour začíná

Fastrac Tour začíná

17. 04. 2018 – Začalo předvádění traktorů JCB Fastrac u zákazníků.

Nová sezóna s novým Jokerem

Nová sezóna s novým Jokerem

07. 04. 2018 – První dubnový týden předali na pobočce PEKASS Milovice nový diskový podmítač Horsch Joker 3 CT.

ÖVERUM – výstavní premiéra

ÖVERUM – výstavní premiéra

05. 04. 2018 – Přijměte, prosím, pozvání na brněnské výstaviště, kde bude v rámci veletrhu TECHAGRO na volné ploše K království švédských pluhů ÖVERUM.