JCB

Wing Jet – Novinka na Techagru

Wing-Jet-K-Plus-Hydro

Wing-Jet-K-Plus-Hydro

18. 03. 2018 – Výstavní premiéru na letošním Techagru v Brně bude mít velkoplošné rozmetadlo průmyslových hnojiv Kongskilde Wing Jet S4824. Přijměte proto pozvání k návštěvě expozice společnosti PEKASS, která bude umístěna na volné ploše K.

Kongskilde Wing Jet K-Plus Hydro je tažené rozmetadlo pro granulovaná hnojiva s mechanickým dávkováním a záběrem aplikačních ramen 12, 18, 20 nebo 24 metrů. Rozmetadlo má hydraulickou převodovku pro přesné nastavení aplikační dávky, která je ovládaná elektronickým systémem K-Plus. O velmi rychlou změnu aplikační dávky dle N sensoru nebo GPS se spolehlivě stará hydraulický pohon převodovky. Jednoduchá kalibrace různých druhů hnojiv s menším počtem pohyblivých dílů je další výhodou tohoto systému. 

Kongskilde Wing Jet je velmi precizní rozmetadlo. Rovnoměrná aplikace po celé šířce pracovního záběru až k okrajům pole umožňuje maximální výnosy na celém poli. Dále Wing Jet nabízí ekologické a hospodářské přednosti, je minimálně citlivý na povětrnostní vlivy a má přesný pracovní záběr. Velmi nízké překrytí na klínovitých pozemcích je další výhodou ve srovnání s ostatními typy rozmetadel. Aplikační ramena jsou rozdělena na 4 díly, které lze vypínat manuálně nebo automaticky pomocí GPS. V současné době je Wing Jet kompaktibilní s GPS Trimble, John Deere GS 2630, Topcon X 30 a dále Yara N-sensor.

Rozmetadlo Kongskilde Wing Jet představuje nejlepší řešení pro podniky, které vyžadují vysokou přesnost, výkonnost a hospodárnost použití.

 

Ing. Josef Vedral

produktový manažer Kongskilde

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Předjaří s novým jelenem

Předjaří s novým jelenem

15. 03. 2019 – Příbramská pobočka PEKASS předala zemědělskému podniku z Kosovy Hory krásný traktor s jelenem na kapotě.

Královéhradecko s Leebem

Královéhradecko s Leebem

14. 03. 2019 – Pobočka PEKASS Milovice předávala tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.

Neutuchající zájem o BB

Neutuchající zájem o BB

08. 03. 2019 – Pobočka Pekassu v Dlouhé Lhotě předala nový červený návěs s nosorožcem ve znaku - tandemový návěs Krampe Big Body 540 C.