JCB

Zvýšili jsme mobilitu servisu

Nové vozy PEKASS SERVIS

Nové vozy PEKASS SERVIS

31. 01. 2020 – Dvůr pražské centrály PEKASS oživilo v lednu pět nových plnohodnotně vybavených vozů VW Crafter. Auta okamžitě putovala ke svým novým uživatelům, servisním technikům z poboček PEKASS.

Nákupem těchto vozů sledujeme další zkvalitnění mobilních služeb servisu. Vycházíme tak vstříc zvyšujícím se požadavkům našich zákazníků na rychlý servis tzv. v terénu. Posádka servisního vozu je schopna přímo na místě okamžitě diagnostikovat závadu a odstranit ji často přímo u zákazníka již při své první návštěvě. Z mnoha zastoupených značek lze zmínit zejména techniku JCB, traktory JCB Fastrac, stroje na zpracování půdy a setí HORSCH, postřikovače HORSCH LEEB, malotraktory a komunální nosiče ANTONIO CARRARO, mulčovače, polní drtiče a ostatní stroje značky BERTI, nebo profesionální sekačky GRILLO.


Odkaz: PEKASS SERVIS


Karel Novák
manažer servisu


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.

Fastrac na lesních cestách

Fastrac na lesních cestách

17. 02. 2020 – Sezóna na poli ještě nezačala, Fastrac si ale výborně vede i kdekoli jinde!

Nový postřikovač v Milovicích

Nový postřikovač v Milovicích

14. 02. 2020 – Postřikovače HORSCH Leeb přináší na trh efektivní a ekonomické řešení při ochraně rostlin a také Vám pomohou zvýšit efektivitu při aplikaci.