JCB

Zvýšili jsme mobilitu servisu

Nové vozy PEKASS SERVIS

Nové vozy PEKASS SERVIS

31. 01. 2020 – Dvůr pražské centrály PEKASS oživilo v lednu pět nových plnohodnotně vybavených vozů VW Crafter. Auta okamžitě putovala ke svým novým uživatelům, servisním technikům z poboček PEKASS.

Nákupem těchto vozů sledujeme další zkvalitnění mobilních služeb servisu. Vycházíme tak vstříc zvyšujícím se požadavkům našich zákazníků na rychlý servis tzv. v terénu. Posádka servisního vozu je schopna přímo na místě okamžitě diagnostikovat závadu a odstranit ji často přímo u zákazníka již při své první návštěvě. Z mnoha zastoupených značek lze zmínit zejména techniku JCB, traktory JCB Fastrac, stroje na zpracování půdy a setí HORSCH, postřikovače HORSCH LEEB, malotraktory a komunální nosiče ANTONIO CARRARO, mulčovače, polní drtiče a ostatní stroje značky BERTI, nebo profesionální sekačky GRILLO.


Odkaz: PEKASS SERVIS


Karel Novák
manažer servisu


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.