Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Obchodní zástupce - komunální technika

  • Centrála Praha (Uhříněves)

  • Pobočka Příbram (Dlouhá Lhota u Příbrami)

  • Pobočka Kvíčovice

  • Pobočka Jindřichův Hradec

  • Pobočka Chrudim (Býšť)


Do týmu obchodníků hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro zákazníky z řad měst a obcí ve svěřeném regionu.

Předností jsou zkušenosti s obchodem technického zaměření. Naši obchodníci denně pružně řeší požadavky zákazníků a operativně konzultují technické záležitosti se servisním oddělením. Mají flexibilní pracovní dobu a záleží jen na nich, jak si vše zorganizují, důležitý je výsledek.

Tvůj výkon se hodnotí dle počtu uzavřených smluv nebo objednávek s úplnou specifikací předmětu a dodacích podmínek. Mnohdy obchod nezávisí jen na jednom člověku, zejména pokud se jedná o města a obce, či jiné státní nebo místní organizace pro správu a údržbu veřejné zeleně nebo silnic. K obchodování v této komunální sféře je nutná vytrvalost v dotahování prodejů do konce.

Ve volném čase máme připraveno mnoho benefitů od těch provozních, jako je zapůjčení dopravních prostředků, využití provozních prostor, nákupu za režijní ceny až po ty volnočasové jako je podpora sportovních aktivit, ředitelské volno navíc, příspěvek na stravování a mnoho dalších.

Pokud chcete prodávat kvalitní, dlouhodobě prověřenou techniku, školit se na moderní techniku u nás i ve výrobních závodech v zahraničí a dostávat spravedlivou odměnu dle vašeho výkonu, tak se nám ozvěte.


Pokud jste se rozhodli nebýt šedým průměrem a zaujala Vás práce u nás, pošlete nám strukturovaný životopis na adresu personal@pekass.eu nebo využijte formulář níže.

Společnost PEKASS a.s. zpracovává osobní údaje v souladu s právem Evropské unie, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) ze dne 27. dubna 2016 č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Podrobnosti a dokumenty najdete v sekci GDPR - Ochrana osobních údajů.


Odpověď na pracovní pozici