Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

PEAC (Czech Republic) s.r.o.

peac_cmyk_logo.jpg

 

Společnost PEAC (Czech Republic) s.r.o. se zaměřuje především na financování strojů a zařízení. Kromě klasických produktů jako jsou úvěr nebo finanční leasing nabízí jako jediná aktivně v ČR operativní leasing a střednědobý nájem. Chcete si v reálném provozu nejdříve vyzkoušet efekty uvažované investice? Pak vyzkoušejte produkt střednědobého nájmu.

PEAC (Czech Republic) s.r.o. nabízí různé smluvní modely pro financování zemědělských strojů.


Finanční leasing

Tradiční forma financování spojená s možností nabídky nízkých akontací a sezónních splátek odpovídajících Vaším potřebám. Finanční leasing Vám zajistí především přechod stroje do vlastnictví po ukončení smlouvy.

Operativní leasing

U operativního leasingu platíte pouze za využívání Vámi vybraného stroje. Vhodným stanovením zůstatkové hodnoty lze optimalizovat výši splátky a tak přizpůsobit měsíční platbu za financování Vašim příjmům a sezónním výkyvům. Na konci operativního leasingu máte možnost smlouvu prodloužit, stroj odkoupit nebo vrátit.

Úvěr

Úvěr poskytuje okamžité nabytí stroje do vlastnictví a tak možnost od začátku realizovat Vaše výnosy. Také u úvěru je možné individuální nastavení výše splátek dle sezónních výkyvů. Ve srovnání s klasickým bankovním úvěrem nabízíme jednodušší formy zajištění. Navíc je úvěr vhodná forma financování ve spojení s využitím dotací.

Více informací o službách PEAC (Czech Republic) s.r.o. získáte na: www.peacfinance.cz/cms/cz/rd_czech_republic/rd_homepage.jsp


Kontaktujte nás:

Finanční specialista za PEKASS: Ing. Zdeněk Jelínek
tel.: +420 773 747 896
e-mail: zdenek.jelinek@pekass.eu