JCB

Plecí stroje

Plecí stroje Schmotzer.

Kategorie:

Schmotzer

Výrobce: Schmotzer

Dostupnost: Info


Základem plečky SCHMOTZER je variabilní rám, na kterém jsou dle libosti variabilně zachyceny jednotlivé plecí agregáty a lze tedy plečku modifikovat na různé šířky řádků a také libovolně nastavovat plecí hloubku. Tato variabilita dává možnost použít plečku v odlišných porostech.
Nejpokročilejší funkce snímání třech řádků porostu společně s paralelogramem zajišťují maximální přesnost držení plečky v řádku a jejího stranového vychýlení až o 32 cm (=64 cm).

Plečku SCHMOTZER je možné dovybavit o postřikovou nádrž, a následně lze dávkovat ochranné prostředky na pěstované plodiny nebo herbicidní prostředky na plevele. Dále lze jednotlivé plecí agregáty vybavit hydraulickým pístem, který dokáže nadzvedávat plecí jednotku. Montáž plečky je možná buď na čelní tříbodový závěs traktoru, nebo na zadní tříbodový závěs traktoru.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

14. 01. 2019 – Trutnovsko obohatil pan Jiří Diviš prostřednictvím své firmy NA HRANICI společnost s r.o. o další traktor JCB Fastrac 4220. Rozšířil tak svoji stáj žlutých koní od JCB.

Kalamita FASTRAC nezaskočí

Kalamita FASTRAC nezaskočí

03. 01. 2019 – Sněhová kalamita může zaskočit jen nepřipravené!

Nový magazín v novém roce!

Nový magazín v novém roce!

01. 01. 2019 – Redakce PEKASS magazínu pro Vás v novém roce připravila nové vydání časopisu a opět v něm najdete malý dárek.