JCB

PEAC (Czech Republic) s.r.o.

PEAC Finance

PEAC Finance

Společnost PEAC (Czech Republic) s.r.o. se zaměřuje především na financování strojů a zařízení. Kromě klasických produktů jako jsou úvěr nebo finanční leasing nabízí jako jediná aktivně v ČR operativní leasing a střednědobý nájem. Chcete si v reálném provozu nejdříve vyzkoušet efekty uvažované investice? Pak vyzkoušejte produkt střednědobého nájmu.

PEAC (Czech Republic) s.r.o. nabízí různé smluvní modely pro financování zemědělských strojů.

Finanční leasing
Tradiční forma financování spojená s možností nabídky nízkých akontací a sezónních splátek odpovídajících Vaším potřebám. Finanční leasing Vám zajistí především přechod stroje do vlastnictví po ukončení smlouvy.

Operativní leasing
U operativního leasingu platíte pouze za využívání Vámi vybraného stroje. Vhodným stanovením zůstatkové hodnoty lze optimalizovat výši splátky a tak přizpůsobit měsíční platbu za financování Vašim příjmům a sezónním výkyvům. Na konci operativního leasingu máte možnost smlouvu prodloužit, stroj odkoupit nebo vrátit.

Úvěr
Úvěr poskytuje okamžité nabytí stroje do vlastnictví a tak možnost od začátku realizovat Vaše výnosy. Také u úvěru je možné individuální nastavení výše splátek dle sezónních výkyvů. Ve srovnání s klasickým bankovním úvěrem nabízíme jednodušší formy zajištění. Navíc je úvěr vhodná forma financování ve spojení s využitím dotací.

Více informací o službách PEAC (Czech Republic) s.r.o. získáte na: www.peacfinance.cz/cms/cz/rd_czech_republic/homepage_1_spaltig.jsp

Kontaktujte nás:

finančního specialistu za PEKASS Ing. Václava Himmela
tel.: +420 272 705 789
e-mail: vaclav.himmel@pekass.eu

garanta za PEKASS, ředitele společnosti Ing. Radka Maška
tel.: +420 777 730 845
e-mail: radek.masek@pekass.eu

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

18. 01. 2021 – Německý výrobce Briri je známý na našem trhu zejména díky kvalitním cisternám všech velikostí.

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

14. 01. 2021 – Předsezónní prohlídky zemědělské a komunální techniky běží na plné obrátky.

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

13. 01. 2021 – Ano, je tomu tak. V době, kdy byla založena naše společnost, zahájila svou produkci i vlajková loď společnosti JCB, traktor Fastrac.