JCB

Náhradní díly

Distribuční a logistické centrum

Prodej náhradních dílů patří spolu s prodejem strojů a servisem k hlavním pilířům existence společnosti PEKASS již bezmála 30 let. Vzájemná provázanost těchto tří odvětví je velmi důležitá pro zákazníky, kteří při koupi stroje očekávají nejen jeho precizní práci, ale také plynulé dodávky náhradních dílů a profesionální servis. Důkazem toho, že naši zákazníci dokážou tento přístup ocenit, jsou neustále stoupající tržby firmy.
Abychom dokázali dostát i těm nejnáročnějším přáním zákazníků, je organizován prodej náhradních součástí na jednotlivých pobočkách následujícím způsobem: Každá pobočka má vlastní prodejnu a sklad náhradních dílů s kvalifikovaným personálem, který zajišťuje nejen přímé dodávky náhradních dílů zákazníkům, ale také zásobuje servisní pracovníky. Všechny sklady náhradních součástek zastřešuje Distribuční a logistické centrum se sídlem v Milovicích, které má za úkol nejen zásobování poboček PEKASSu náhradními díly, zajištění jejich dopravy, ale také vlastní velkoobchodní prodej obchodním partnerům společnosti.
V podtitulku názvu naší společnosti naleznete tři dovětky: zemědělská, komunální a silniční technika. Na všech našich pobočkách nalézají naši zákazníci kompletní sortiment dílů nejen na námi prodávané stroje zvučných jmen, mezi které patří zejména JCB, Horsch, John Deere, Hardi, Grammer, Överum, Krampe, Briri, Tebbe, Antonio Carraro, Berti a mnoho dalších, ale i na stroje ostatních značek. Nedílnou součástí prodeje náhradních dílů je i prodej příslušenství a doplňků, jako např. olejů BP a Castrol nebo baterií Brit a Exide.

Velkoobchod náhradních dílů

Vedle zajišťování náhradních dílů pro přímý prodej zákazníkům a servisní činnost společnosti PEKASS se oddělení náhradních dílů zabývá i velkoobchodním prodejem tuzemským i zahraničním odběratelům. V prostorách milovické pobočky Pekassu byl v roce 2004 vybudován centrální sklad náhradních dílů, nyní Distribuční a logistické centrum.
V halách na ploše více než 1 000 m2  je uskladněn široký sortiment náhradních dílů, z nichž většinu si sami dovážíme od výrobců. Za těchto podmínek není problém rychle reagovat na požadavky zákazníků.

V našem velkoobchodním skladě jsou k dispozici náhradní díly a příslušenství od těchto výrobců:

 • JCB - zemědělské stroje - traktory, manipulátory, nakladače. 
 • Horsch – stroje na zpracování půdy a setí (nabízíme velmi levné originální opotřebitelné náhradní díly – radličky, špice, odhrnovačky, zavlačovače...).
 • John Deere – traktory, sklízecí mlátičky, řezačky, manipulátory, sečky, postřikovače.
 • Grammer – největší světový výrobce sedaček do traktorů a pracovních strojů (nabízí též prvotřídní sedačky do nákladních automobilů, autobusů, dodávek, ale i tramvají a dalších dopravních prostředků).
 • Easymass – široký sortiment čelních závaží pro traktory.
 • Hardi – samojízdné, tažené, nesené a ruční postřikovače.
 • Överum – pluhy a secí stroje.
 • Berti – mulčovače, polní drtiče, lesní frézy, příkopové sekačky.
 • Laforge, Sauter - čelní hydrauliky a čelní vývodové hřídele pro různé značky traktorů.
 • Fendt – traktory, sklízecí mlátičky.
 • RASCO – silniční sněhové pluhy a sypače, příkopové sekačky, sekačky, komunální stroje.
 • Antonio Carraro – specializované traktory a komunální nosiče.
 • Bogballe, Farmet, Grillo, Pöttinger, Scharmüller, Steinbauer, Trimble, WESTA, Wiedenmann, ZDT.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.