Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Další služby

Nezbytnou součástí servisní péče je provádění kompletních prohlídek strojů po skončení nebo před započetím hlavní sezóny.


 

Před/po sezónní prohlídky

Nezbytnou součástí servisní péče je provádění kompletních prohlídek strojů po skončení nebo před započetím hlavní sezóny. Výstupem z provedené prohlídky je objektivní zjištění skutečného technického stavu stroje a návrh případné opravy. Tato oprava se následně sjednává v režimu plánovaných oprav. Tento režim oprav přináší provozovatelům techniky celou řadu výhod. Mezi hlavní z nich patří zejména minimalizace prostojů a ekonomická výhodnost v podobě mimosezónních slev na náhradní díly a finančně zajímavé hodinové tarify.


Testování postřikovačů

Provozovatelé mechanizačních prostředků na ochranu rostlin mají povinnost podrobit postřikovač (rosič) v zákonem stanovené lhůtě kontrolnímu testování, jehož účelem je zjištění skutečného technického stavu stroje. Nezbytnou součástí této služby je provedení případné opravy a tím odstranění zjištěných nedostatků při atestaci.

Servisní střediska společnosti PEKASS zabezpečí veškerou agendu spojenou s touto službou a o potřebě provedení (prodloužení platnosti) atestu Vašeho postřikovače vás budou informovat.

Kontrolní testování od společnosti PEKASS:

  1. Splnění zákonné povinnosti.
  2. Zajištění vysoké provozní spolehlivosti stroje.
  3. Přesné a hospodárné využití prostředků na ochranu rostlin.

Jedním ze základních předpokladů pro správnou aplikaci jsou vhodně zvolené postřikové trysky. Využijte jednoduchého konfigurátoru pro volbu optimálních trysek - Aplikace Lechler Agriculture.

Nenašli jste optimální trysky? Rádi Vám poradí pracovníci oddělení náhradních dílů.


STK, emise, DI

Zatěžuje Vás administrativa a další záležitosti spojené se splněním legislativních požadavků na provoz techniky?

Zajistíme pro vás přípravu Vašeho stroje a zároveň provedení STK i emisí. U nově předaných strojů zařídíme zápis do evidence motorových vozidel a vydání TP a RZ.


Testování postřikovačů


Kontrolní nálepky na aplikační techniku

Kontrolní nálepky na manipulační techniku

Postřikovače Horsch Leeb

Postřikové trysky

Aplikace pro výběr trysek (na Google Play)


Dokumenty ke stažení: