Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Raiffeisen - Leasing, s.r.o.

raiffeisen-leasing_logo.jpg

Raiffeisen - Leasing, s.r.o. poskytuje komplexní nabídku finančních produktů určených pro financování movitých předmětů i nemovitostí, a to včetně doplňkových služeb, jakými jsou pojištění a dotační poradenství. Na českém trhu působí již od roku 1994 a je členem České leasingové a finanční asociace (ČLFA).


Raiffeisen - Leasing, s.r.o. se specializuje na financování investičních potřeb v oblasti strojů, zařízení, technologií, dopravních prostředků a nemovitostí. Je jednou z mála leasingových společností na českém trhu, která má ve svých řadách specialisty na financování nemovitostí, letadel, lokomotiv a dalších specifických komodit. Široké spektrum služeb nabízí živnostníkům, firmám i korporátní klientele. Financování aut poskytují navíc i spotřebitelům.

Raiffeisen - Leasing, s.r.o. patří na českém trhu k největším leasingovým společnostem podle souhrnného objemu aktiv i podle objemu nově uzavřených obchodních případů. Podle údajů zveřejněných Českou leasingovou a finanční asociací jsou dlouhodobě jedničkou na trhu nebankovního financování nemovitostí.

Jako člen ČLFA se Raiffeisen - Leasing řídí etickými předpisy ČLFA, jejichž přesné znění je dostupné na webových stránkách ČLFA https://www.clfa.cz/o-nas/eticke-predpisy-clfa.

Raiffeisen - Leasing, s.r.o. při své činnosti klade důraz zejména na seriózní přístup a kvalitu poskytovaných služeb. S ohledem na to sestavuje produkty a vybírá dodavatele, se kterými bude spolupracovat. S obchodními partnery a samozřejmě předně s klienty budují dlouhodobé vztahy a zasluhují se o jejich důvěru.


Kontaktujte nás:

Tel.: +420 773 747 896