Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Druhy servisu

Pro minimalizaci prostojů techniky představuje servisní činnost velmi účinný nástroj.


 

Předprodejní servis

Předprodejní servis zahrnuje úkony spojené s přípravou stroje na předání zákazníkovi:

 • Kontrola rozsahu dodávky dle specifikace.
 • Kontrola množství provozních kapalin.
 • Kontrola osvětlení.
 • Kontrola funkce jednotlivých strojních skupin.
 • Kontrola měřících a monitorovacích systémů.
 • Kontrola bezpečnostních prvků.
 • Kontrola lakování.
 • Kontrola huštění pneumatik.
 • Kontrola dotažení šroubů kol.
 • Kontrola příslušenství.
 • Zkušební jízda.
 • Kontrola provozní dokumentace.
 • Teoretické a praktické zaškolení obsluhy stroje a vydání osvědčení o způsobilosti k obsluze.

Záruční servis

Poskytujeme záruční servis na technice:

JCB, Horsch, Antonio Carraro, Berti, Grillo, ATC, Becker, Bogballe, Bonatti, Bredal, Briri, Brodd Sweden, Carbogreen, Cosma, Falconero, Gilbert, Grammer, Grimme, Hardi, Intermac, JBM, John Deere, KMV, Kongskilde, Kotte, Kramer, Krampe, Mazzotti, MSR, Oehler, Överum, Pöttinger, Quicke, Rasco, Ravena, Reck, Rud, Sauter, SMS, Tebbe, Tierre, Trimble, Rotomec, Wiedenmann, Westa, ZDT.

Záruční servis nepředstavuje pouze provádění standardních záručních oprav, ale i přestavbové programy nebo modifikace softwarového vybavení od výrobce. Tyto programy jsou v celé řadě případů tvořeny na základě informací od nás. Rozsáhlá flotila techniky v naší servisní péči nám dává do rukou možnosti aktivně ovlivňovat servisní oddělení výrobců, kteří v mnoha případech reagují na naše podněty získané z provozu.


Pozáruční servis

Poskytujeme pozáruční servis - běžné opravy, opravy strojních skupin a generální opravy na technice:

JCB, Horsch, Antonio Carraro, Berti, Grillo, Annaburger, ATC, Becker, Bogballe, Bonatti, Bredal, Briri, Brodd Sweden, Carbogreen, Cosma, Falconero, Faresin, Farmet, Frasto, Fendt, Gilbert, Grammer, Grimme, Hardi, Intermac, JBM, John Deere, KMV, Kongskilde, Kotte, Kramer, Krampe, Mazzotti, MSR, Oehler, Överum, Pöttinger, Quicke, Rasco, Ravena, Reck, Rud, Sauter, SMS, Tebbe, Tierre, Trimble, Rotomec, Wiedenmann, Westa, ZDT.


Periodický servis

Periodický servis představuje úkony spojené nejen s výměnou provozních kapalin, ale zejména diagnostické procedury, kalibrace, seřízení a nastavení jednotlivých skupin stroje. Každá diagnostikou zjištěná informace o nestandardní situaci vzniklé mezi jednotlivými údržbami má obrovskou hodnotu z hlediska dalšího bezporuchového provozu stroje. Včasná diagnostika potenciální poruchy s sebou přináší obvykle cenově přijatelnější následnou opravu (pokud je jí vůbec potřeba) a zároveň možnost poruchu odstranit v době, kdy je reálné zamezit vzniku prostojů stroje.


Plánovaná servisní činnost

Plánovaná servisní činnost představuje velmi důležitou složku v portfoliu poskytovaných servisních služeb společnosti PEKASS.

Vycházíme z 30leté zkušenosti servisního oddělení a majitelům techniky tak přinášíme řadu výhod v podobě mimosezónních tarifů na servisní práci a výhodnějších podmínek pro nákup náhradních dílů. Pro minimalizaci prostojů techniky představuje tato činnost velmi účinný nástroj.


Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis