Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

IMPULS Leasing Austria s.r.o.

logo-ila-v-krivkach_1.png

IMPULS–Leasing–AUSTRIA s.r.o. poskytuje firemním klientům a klientům z komunální a rozpočtové sféry financování movitých věcí včetně pojištění s důrazem na individuální a trvalou klientskou péči. Stabilní a vstřícné klientské vztahy, stejně jako rychlý a profesionální servis je naším cílem.


Jsme součástí rakouské bankovní skupiny v čele s Raiffeisenlandesbank Oberösterreich AG, která je jednou z největších regionálních bank Rakouska. Využíváme know-how naší skupiny a uplatňujeme individuální přístup při řešení finančních požadavků našich klientů.

Jako univerzální bankovní leasingová společnost nabízíme od roku 1996 v České republice firemním klientům a klientům z komunální a rozpočtové sféry financování formou leasingu a úvěru.

Důraz klademe především na dlouhodobou spolupráci a individuální přístup ke klientům spojený s profesionálním servisem. Součástí skupiny jsou rovněž leasingové společnosti v Rakousku, Německu, Polsku, Rumunsku a Chorvatsku. IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. je členem Asociace leasingových společností ČR.

Více informací o službách IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. získáte na https://www.ilaustria.cz/cs/impuls-leasing-austria.html


Kontaktujte nás:

Tel.: +420 773 747 896