Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Servis

  

 

pekass-servis-01.svg

Krédo společnosti bylo vždy takové, že obchodní činnost je pevně spojená se servisní starostlivostí. 


Zajištění vysoké úrovně servisních služeb představuje zvládnutí značného množství dílčích činností. Krédo společnosti bylo vždy takové, že obchodní činnost je pevně spojená se servisní starostlivostí. Pro majitele techniky je zajištění komplexní servisní péče naprostou nezbytností. Jsme si plně vědomi tohoto závazku vůči zákazníkům společnosti PEKASS, a i proto je rozsah našich servisních služeb tak široký a úroveň našich servisních služeb tak vysoká. Tuto skutečnost potvrzuje mj. i to, že technický servis zajišťuje v rámci společnosti 48 mechaniků a dalších více jak 20 pracovníků se podílí bezprostředně na činnostech, které se servisem přímo souvisí.

Pro kvalitní servisní činnost je klíčové i odpovídající servisní zázemí a prostředky pro výkon diagnostiky a mobilního servisu. Tuto oblast jsme v posledních letech výrazně posílili pro potřeby našich zákazníků tak, že v současné době máme k dispozici 

více jak 6 000 m2 opravárenských prostor 

a další investice v této oblasti intenzivně připravujeme. Mobilní servis zabezpečuje více než 

40 vybavených servisních vozidel.

To, že je pro nás dostupnost servisu tak důležitá potvrzuje mj. i to, že jsme v historicky krátkém období otevřeli několik nových obchodně-servisních poboček. Servisní služby se tak pro naše zákazníky stávají stále dostupnější.

 

Stejně tak jako vývoj techniky jde stále dopředu, tak i my v oblasti servisních služeb připravujeme další produkty bezprostředně spojené se zvyšováním provozní spolehlivosti strojů a ekonomickou stabilizací provozních nákladů.

 

Ing. Zdeněk Volmut
technický ředitel PEKASS a.s.


Nové servisní vozy VW Transporter

PEKASS Kvíčovice

Nové servisní vozy VW Transporter


Výbava servisního VW Transporteru

PEKASS Rakovník (Senomaty)

PEKASS Rychnov (Pohoří)


Ke stažení: