Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Náhradní díly

Každá pobočka má vlastní prodejnu a sklad náhradních dílů s kvalifikovaným personálem.


 

Distribuční a logistické centrum

Prodej náhradních dílů patří spolu s prodejem strojů a servisem k hlavním pilířům existence společnosti PEKASS již 30 let. Vzájemná provázanost těchto tří odvětví je velmi důležitá pro zákazníky, kteří při koupi stroje očekávají nejen jeho precizní práci, ale také plynulé dodávky náhradních dílů a profesionální servis. Důkazem toho, že naši zákazníci dokážou tento přístup ocenit, jsou neustále stoupající tržby společnosti.

Abychom dokázali dostát i těm nejnáročnějším přáním zákazníků, je organizován prodej náhradních součástí na jednotlivých pobočkách následujícím způsobem: Každá pobočka má vlastní prodejnu a sklad náhradních dílů s kvalifikovaným personálem, který zajišťuje nejen přímé dodávky náhradních dílů zákazníkům, ale také zásobuje servisní pracovníky. Všechny sklady náhradních součástek zastřešuje Distribuční a logistické centrum se sídlem v Milovicích, které má za úkol nejen zásobování poboček PEKASSu náhradními díly, zajištění jejich dopravy, ale také vlastní velkoobchodní prodej obchodním partnerům společnosti.

V podtitulku názvu naší společnosti naleznete tři dovětky: zemědělská, komunální a silniční technika. Na všech našich pobočkách nalézají naši zákazníci kompletní sortiment dílů nejen na námi prodávané stroje zvučných jmen, mezi které patří zejména JCB, Horsch, John Deere, Hardi, Överum, Krampe, Briri, Tebbe, Antonio Carraro, Berti, Grillo, ale i na stroje ostatních značek. Nedílnou součástí prodeje náhradních dílů je i prodej příslušenství a doplňků, jako např. Grammer, CEMO, produkty PEKASS PREMIUM PARTS a mnoho dalších.


Velkoobchod náhradních dílů

Vedle zajišťování náhradních dílů pro přímý prodej zákazníkům a servisní činnost společnosti PEKASS se oddělení náhradních dílů zabývá i velkoobchodním prodejem tuzemským i zahraničním odběratelům. V prostorách milovické pobočky Pekassu byl v roce 2004 vybudován centrální sklad náhradních dílů, nyní Distribuční a logistické centrum.

V halách na ploše více než 1 000 m2 je uskladněn široký sortiment náhradních dílů, z nichž většinu si sami dovážíme od výrobců. Za těchto podmínek není problém rychle reagovat na požadavky zákazníků.

V našem velkoobchodním skladu jsou k dispozici náhradní díly a příslušenství od těchto výrobců:

 • JCB - zemědělské stroje - traktory, manipulátory, nakladače. 
 • Horsch – stroje na zpracování půdy a setí.
 • John Deere – traktory, sklízecí mlátičky, řezačky, manipulátory, sečky, postřikovače.
 • Grammer – největší světový výrobce sedaček do traktorů a pracovních strojů (nabízí též prvotřídní sedačky do nákladních automobilů, autobusů, dodávek, ale i tramvají a dalších dopravních prostředků).
 • Easymass – široký sortiment čelních závaží pro traktory.
 • Hardi – samojízdné, tažené, nesené a ruční postřikovače.
 • Överum – pluhy a secí stroje.
 • Berti – mulčovače, polní drtiče, lesní frézy, příkopové sekačky.
 • Antonio Carraro – specializované traktory a komunální nosiče.
 • Grillo - profesionální sekačky.
 • CEMO - německý výrobce nádrží na naftu, Ad-Blue, benzín, oleje, vodu, ale i pomůcek pro zimní údržbu a skladování olejů a nebezpečných látek.

Ke stažení: