Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

UniCredit Leasing CZ, a.s.

ucl_logo.jpg

 

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit. Od svého vzniku v roce 1991 (pod obchodním jménem CAC LEASING) patří UniCredit Leasing CZ, a. s., k lídrům trhu a v posledních letech je největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.  

Vedle České republiky jsou společnosti patřící do skupiny UniCredit Leasing například v Německu, Itálii, Rakousku, na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Srbsku, ve Slovinsku, na Ukrajině a v dalších zemích.


UniCredit Leasing CZ, a. s., obdržel za kvalitu svých služeb řadu významných ocenění, ať už šlo například o anketu Zlatá koruna nebo žebříčky CZECH TOP 100, RHODOS nebo Internet Effectiveness Award.

Činnost společnosti UniCredit Leasing CZ, a. s., je zaměřena na následující stěžejní oblasti:

-    Financování osobních a užitkových automobilů
-    Financování nákladních automobilů
-    Financování ostatní transportní techniky
-    Financování zemědělské techniky
-    Financování zdravotnické techniky
-    Financování strojů a technologií
-    Operativní leasing prostřednictvím dceřiné společnosti UniCredit Fleet Management, s. r. o.
-    Zprostředkování pojištění prostřednictvím dceřiné společnosti UniCredit pojišťovací makléřská, spol. s r. o.

Vedle profesionálního poradenství vám nabízíme řešení pro financování v oblasti finančního, zpětného a operativního leasingu, správy vozového parku prostřednictvím naší dceřiné společnosti UniCredit Fleet Management, s. r. o., splátkového prodeje nebo také úvěrového financování formou produktů FIN nebo CREDIT. Samozřejmostí je i nabídka kompletního pojištění pro financovaný předmět. Naše finanční řešení a poradenství se řídí podle potřeb firem, podnikatelů i soukromých osob.

Více informací o službách UniCredit Leasing CZ, a. s. získáte na www.unicreditleasing.cz


Kontaktujte nás:

Tel.: +420 773 747 896