JCB

Nabídka volných míst

PROSINEC 2017

Máte schopnost komunikace a vysokého pracovního tempa se neleknete?

Už dávno jsme se rozhodli nebýt průměrnou firmou a svou pozornost věnujeme individuálním požadavkům našich zákazníků v oblasti zemědělské, komunální a silniční techniky.

V současné době rozšiřujeme náš tým o schopné lidi, kteří se také rozhodli nebýt průměrní a na svých dosavadních výsledcích to mohou prokázat.

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty pro tyto pozice:

Dále nabízíme:

Nabídka praxe, brigád, bakalářských prací v naší společnosti

Produktový manažer

Centrála Praha

Náplň práce:

  • Plná zodpovědnost za svěřený sortiment a dodavatele
  • Zkušenosti s postřikovací nebo dopravní technikou
  • Samostatné jednání s dodavateli
  • Zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Technická podpora a sortimentní vedení prodejního týmu
  • Monitoring trhu a konkurence, nastavování konkurenčních aktivit
  • Příprava účinné marketingové podpory svých komodit a spolupráce s marketingovým oddělením
  • Organizace dalších souvisejících aktivit nepřímo souvisejících s prodejem
  • Řízení kolektivu zodpovědného za svěřený sortiment
  • Organizace veletrhů

Požadavky:

  • Znalost problematiky prodeje zemědělské techniky
  • Skvělý cit pro obchod
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Kreativní myšlení
  • Dobrá znalost běžné práce na počítači (MS Office, internet)
  • Časová flexibilita
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Perfektní znalost AJ slovem i písmem
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí renomované společnosti
  • Spolupráce s největšími světovými výrobci zemědělské techniky
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon
  • Velký prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • Pestrou, vysoce interaktivní práci s lidmi
  • Stravenky + další zaměstnanecké výhody

Obchodní zástupce

  • Pobočka Nýřany– prodej komunální a silniční techniky
  • Pobočka Vlašim– prodej zemědělské techniky
  • Pobočka Příbram– prodej zemědělské techniky
  • Pobočka Příbram– prodej komunální a silniční techniky

Uspějí ti, kteří mají:

  • Úspěšnou zkušenost v prodeji a odpor k nudě
  • Znalosti na úrovni SŠ – nejlépe technického směru
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Ochotu pracovat a komunikovat s okolím
  • Schopnost samostatné i kolektivní práce
  • Bydliště do 20 km od uvedených lokalit

Ti, co uspějí, mohou:

  • Vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě s více než 25letou tradicí
  • Za nadstandardní práci získat nadstandardní odměnu
  • Získat výbornou příležitost a podporu formou vzdělávání
  • Spojit se s firmou, která ví přesně, co chce a kam jde
  • Získat zaměstnanecké výhody
  • Pracovat v dobrém kolektivu

Servisní technik

  • Pobočka Příbram (Dlouhá Lhota)
  • Pobočka Nýřany
  • Pobočka Rychnov (Pohoří)

  • Technické znalosti
  • Samostatné uvažování při hledání řešení
  • Ochotu učit se novým věcem v oblasti techniky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Časovou flexibilitu
  • Bydliště do 20 km od uvedené lokality

Obchodní zástupce pro prodej náhradních dílů

  • Pobočka Milovice
  • Pobočka Roudnice

  • Znalosti na úrovni SŠ - nejlépe technického směru

Skladník - Operátor

  • DLC Milovice

Jste-li pracovitý a odpovědný a hledáte stálou práci, pak hledáme právě Vás!

Vaším úkolem bude:

  • Odpovědná práce ve skladu náhradních dílů – příjem zboží, udržování skladu
  • Evidence skladových dílů na PC

Očekáváme od Vás:

  • Vyučení technického směru
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • Bezúhonnost, zodpovědnost

Za Váš dobrý výkon nabízíme:

  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající pozici
  • Zaměstnanecké výhody
  • Místo výkonu práce: Milovice
  • Nástup: Možný ihned

Pokud jste se rozhodli nebýt šedým průměrem a zaujala Vás práce u nás, pošlete nám strukturovaný životopis na adresu personal@pekass.eu nebo využijte formulář níže.

Odpověď na pracovní pozici

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Unikátní Robot

13. 12. 2017 – V listopadu jsme předali našemu partneru firmě STROMEKO s.r.o. z Bratronic pásový smykem řízený nakladač JCB ROBOT 320 T s lesní frézou JCB FC60HF.

99 koní do lesa

11. 12. 2017 – Traktory Antonio Carraro jsou kromě hojně využívaného komunálního sektoru v obcích a městech rovněž vydatnými pomocníky i například v lesích.

Manažerské fórum v Žatci

08. 12. 2017 – Institut chmelařství v Žatci byl místem konání 7. ročníku Manažerského fóra zemědělců, potravinářů a venkova Středočeského kraje a Ústeckého kraje.

Kurzovní lístek 14.12.

EUR EUR 26,20 Kč
GBP GBP 29,80 Kč
USD USD 22,29 Kč