Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Kariéra

Rozšiřujeme náš tým o schopné lidi, kteří se rozhodli nebýt průměrní a na svých dosavadních výsledcích to mohou prokázat.


Nabídka volných míst

KVĚTEN 2024

Jsme PEKASS. Účelem naší společnosti, je být partnerem zákazníkům při výběru optimální zemědělské, komunální a silniční techniky. Díky nám mohou dosáhnout vysoké a kvalitní produkce s minimalizací nákladů a naší servisní péčí jim zajišťujeme efektivní a dlouhodobou provozuschopnost strojů. Jsme na trhu přes 30 let a pořád nás to baví. Už dávno jsme se rozhodli nebýt průměrnou společností. Jsme společnost, kde dáváme lidem prostor ukázat, co v nich je a růst. 

V současné době rozšiřujeme náš tým o schopné a pracovité lidi, kteří se také rozhodli nebýt průměrní a na svých dosavadních výsledcích to mohou prokázat.

dsc_2557-psa.jpg

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty pro tyto pozice:


Pokud jste se rozhodli nebýt šedým průměrem a zaujala Vás práce u nás, pošlete nám strukturovaný životopis na adresu personal@pekass.eu nebo využijte formulář níže.

Společnost PEKASS a.s. zpracovává osobní údaje v souladu s právem Evropské unie, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) ze dne 27. dubna 2016 č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Podrobnosti a dokumenty najdete v sekci GDPR - Ochrana osobních údajů.


Odpověď na pracovní pozici