Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Kariéra

Rozšiřujeme náš tým o schopné lidi, kteří se rozhodli nebýt průměrní a na svých dosavadních výsledcích to mohou prokázat.


Nabídka volných míst

PROSINEC 2023

Máte schopnost komunikace a vysokého pracovního tempa se neleknete?

Už dávno jsme se rozhodli nebýt průměrnou společností. Účelem naší akciové společnosti, která je na trhu již přes 30 let, je být partnerem zákazníkům při výběru optimální zemědělské, komunální a silniční techniky. Díky nám mohou dosáhnout vysoké a kvalitní produkce s minimalizací nákladů a naší servisní péčí jim zajišťujeme efektivní a dlouhodobou provozuschopnost strojů.

V současné době rozšiřujeme náš tým o schopné a pracovité lidi, kteří se také rozhodli nebýt průměrní a na svých dosavadních výsledcích to mohou prokázat.

dsc_2557-psa.jpg

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty pro tyto pozice:


Pokud jste se rozhodli nebýt šedým průměrem a zaujala Vás práce u nás, pošlete nám strukturovaný životopis na adresu personal@pekass.eu nebo využijte formulář níže.

Společnost PEKASS a.s. zpracovává osobní údaje v souladu s právem Evropské unie, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) ze dne 27. dubna 2016 č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Podrobnosti a dokumenty najdete v sekci GDPR - Ochrana osobních údajů.


Odpověď na pracovní pozici