Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Pekass Finance

Chcete vědět výši Vaší splátky?


Pomůžeme Vám spočítat přibližnou výši splátek v případě koupě stroje. Budete-li mít zájem, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme. Připravíme Vám přesnější nabídku na Vámi vybraný stroj, dle Vašich požadavků a v různých variantách.


V případě Vašeho zájmu, nás prosím kontaktujte:

Tel.: +420 773 747 896

 


Nebo využijte kontaktní formulář zde:


Chcete efektivně investovat a mít optimální dobu návratnosti? Chcete využít svůj čas k jiné práci, než se zabývat výběrem finanční instituce a vyřízením financování na předmětný zemědělský, nebo komunální stroj?

VÍCE


UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

VÍCE


ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC.

VÍCE


IMPULS–Leasing–AUSTRIA s.r.o. poskytuje firemním klientům a klientům z komunální a rozpočtové sféry financování movitých věcí včetně pojištění s důrazem na individuální a trvalou klientskou péči. Stabilní a vstřícné klientské vztahy, stejně jako rychlý a profesionální servis je naším cílem.

VÍCE


Leasing České spořitelny, a.s. nabízí své služby na území celé ČR. Nabídka leasingového a úvěrového financování na pořízení strojů a technologií, dopravní techniky i nemovitostí směřuje především do financování služeb soukromého sektoru, zemědělství, stavebnictví a strojírenství.

VÍCE


Moneta poskytuje finanční, operativní leasing a úvěr na pořízení veškeré zemědělské a lesnické techniky. Financování umí přizpůsobit podmínkám subvencování ze státního rozpočtu a z fondů EU. Zohledňuje sezónnost tohoto odvětví a umožňuje dle toho sestavit splátkový kalendář s různou velikostí splátek.

VÍCE


Raiffeisen - Leasing, s.r.o. poskytuje komplexní nabídku finančních produktů určených pro financování movitých předmětů i nemovitostí, a to včetně doplňkových služeb, jakými jsou pojištění a dotační poradenství. Na českém trhu působí již od roku 1994 a je členem České leasingové a finanční asociace (ČLFA).

VÍCE


  


Akční nabídky na financování zemědělských strojů