Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Kompaktor K 400 S/SLC

Výrobce: SMS

Dostupnost: na dotaz

Kompaktory jsou určeny zejména pro předseťovou přípravu půdy v klasické agrotechnice, tzn. převážně po orbě, případně mělčím zpracování. Nejsou naopak vhodné ke zpracování půdy s vyšším podílem... Podrobný popisSoubory ke stažení:Podrobný popis

Kompaktory jsou určeny zejména pro předseťovou přípravu půdy v klasické agrotechnice, tzn. převážně po orbě, případně mělčím zpracování. Nejsou naopak vhodné ke zpracování půdy s vyšším podílem rostlinných zbytků na povrchu, neboť mají omezenou průchodnost tohoto materiálu.

Standartní sestava pracovních orgánů, které lze kombinovat (viz. obrázek) a celková robustnost konstrukce zajišťují vysoký uživatelský komfort, tj. provozní spolehlivost a jednoduchou obsluhu při vysoké kvalitě práce.

Kompaktor

Nesené kompaktory v provedení L jsou určeny pro intenzivní a hlubší zpracování půdy (až do 20 cm). Tomu odpovídá i nadimenzování konstrukce kompaktoru a v důsledku i vyšší nároky na tažný prostředek.

Provedení SL
Provedení SL
Provedení S
Provedení S
Provedení SC
Provedení SC
Provedení SL + C
Provedení SL+C

Hloubka zpracování seťového lůžka se plynule seřizuje vertikálním pohybem střední radličkové sekce, přičemž míra zahloubení je dána druhem použitých radliček od 0 – 18 cm.

Kompaktor

Polonesené verze mohou být vybaveny tříbodovým závěsem, na který je možno agregovat další nářadí zpracovávající povrch ornice (v letních měsících to mohou být těžké vály Cambridge na rámu CVUx), nebo libovolný secí stroj. V takovém případě je možno osadit pojezdovou nápravu flotačními koly.

Pracovní rám dláta - 2m

Pracovní rám šípová - 2m

Pracovní záběry 9 a 12 metrů jsou tvořeny pomocí G-rámu, na kterém jsou jednotlivé díly nářadí zavěšeny pomocí standardního tříbodového závěsu.

Rám kompaktoru

Videa kompaktorů v akci:

Přepravní šířka 2550/2700 mm
Pracovní šířka 4.0 m
Délka 5350/5850 mm
Počet dlat. radliček 36 ks
Počet šíp. radliček 18 ks
Průměr lišt. válce 340 mm
Průměr drob. válce 350 mm
Přepravní výška 2050 mm
Požadovaný min. výkon 120 - 140 kW
Pracovní rychlost 8 - 12 km/h
Hmotnost 2960/3590 kg


Rád bych poptal

Stisknutím tlačítka "odeslat" uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.