Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

V Pohoří předali velkou cisternu

10.10.2021

img_20211008_082845.jpg

Cisterna Briri BLD 20.500 je novinkou, o níž jsme vás informovali na našich stránkách již v červenci. V té době také proběhla předvádění u zájemců o tento stroj. 

V Pohoří již před pár lety (v roce 2015) předali společnosti Zemspol z Českého Meziříčí a.s. cisternu Briri o objemu 20 500 litrů a letos tedy podnik posílil, na základě dobrých zkušeností, svůj vozový park o tentýž objem.

Čerpadlová dvounápravová cisterna, o níž je dnes řeč, je posazena na tandemovém podvozku s boggie nápravami. Jedná se o největší tandemovou cisternu, kterou výrobce nabízí. Pro vysokou stabilitu a výbornou průchodnost terénem byla cisterna vybavena pneumatikami 710/50 R 26.5. Sériovou výbavou velkých tandemových cisteren je již hydraulicky stavitelná a odpružená oj se závěsem K 80. Srdcem cisterny je vývěva o výkonu 14 000 l/min, která zajišťuje vysoký denní výkon stroje. Zákazníci mají k dispozici v přední části cisterny přípravu pro sací rameno a v zadní části přípravu pro aplikátor. Také je možné mít na cisterně přípravu pro pomocné plnění, které snižuje plnění. Samozřejmostí je hydraulicky ovládané zadní šoupě s exaktní rozstřikovací hlavou. Na přání zákazníka byla cisterna dodána žárově oboustranně zinkovaná. 

Děkujeme společnosti Zemspol České Meziříčí a.s. za důvěru při nákupu cisterny a přejeme jim mnoho spokojeně ujetých kilometrů.

 

Odkaz: BRIRI

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Briri