Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Příbramsko s nejprodávanějším návěsem Krampe

14.10.2021

krampe-bb-650.jpg

PEKASS Příbram je pobočka, která sídlí v nedaleké Dlouhé Lhotě. Nedávno předali p. Buzickému červený návěs Krampe Big Body 650.

Předaný návěs byl obut na pneumatikách Michelin 600/55 R 26,5 CARGO X-BIB VF, které jsou velmi flexibilní a nabízí nízké utužení půdy. Návěs byl odpružen parabolickými pružinami a pro vyšší užitné zatížení (10 tun na nápravu) byl dodán s nápravami BPW vzdálenými 1,81 m. Vysoká bezpečnost je zajištěna pomocí hydraulických zámků, které uzamknou zadní odpružení nápravy pro vysokou stabilitu při sklápění, čímž dochází k eliminaci přenosu vibrací přes závěs návěsu na traktor. Náběžně řízená náprava šetří opotřebení pneumatik. Pro dosažení vysokého objemu byl návěs osazen 60cm ocelovými nástavkami, díky nimž vůz dosahuje objemu 30,5 m3.
S návěsy Krampe jste vždy připraveni okamžitě vyjet do práce. Nechte si od nás vypracovat cenovou nabídku na návěsy Krampe.

Děkujeme zákazníkovi Petrovi Buzickému za projevení důvěry pořízením návěsu Krampe a přejeme mnoho zdolaných kilometrů.

 

Odkaz: Krampe

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe