Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Big Body je na dopravu komodit nejlepší

07.03.2023

Nedávno pobočka PEKASS Příbram (se sídlem v Dlouhé Lhotě) předala největší tandemový návěs Krampe Big Body 790. 

Předaný návěs Big Body 790 byl osazen kvalitními pneumatikami Nokian 650/55 R 26,5 s flotačním vzorkem. Nucené řízení zadní nápravy se postará o dokonalé vedení zadní nápravy při jízdě vpředu a vzadu. Pneumatické odpružení podvozku pro vysoký jízdní komfort je již také samozřejmostí podobně jako ukazatele zatížení měchů. Pro vysokou zatížitelnost návěsu jsou sériově zvoleny BPW nápravy s průměrem 150 mm a zesílenými ložisky kol na 13 tun. Návěs disponuje i doplňkovou výbavou mechanické regulace výšky odpružení, kdy obsluha může snížit výšku návěsu. Rozvor náprav byl zvolen na 1,81 metru, aby bylo dosaženo maximálního užitečného zatížení. Díky 80cm nástavkům se ložná plocha zvětšila až na 41 m3. Návěs je osazen pracovním můstkem, a tak může být kdykoliv dovybaven plachtou. 

Návěs bude jezdit ve službách ve společnosti Agrovip K-Š, s.r.o., a pokud i vy sháníte odvoz s velkým objemem, můžete využít kontakt na majitele návěsu pana Davida Šedivého, tel.: 732 600 074. Domluvte si výpomoc s odvozem komodit, materiálu či jiných služeb, dříve než udeří plná sezóna.

Děkujeme panu Šedivému za projevenou důvěru při výběru stroje a přejeme mnoho spokojenosti s novým pomocníkem.

V případě zájmu o předvedení nebo koupi návěsů Krampe nás můžete kontaktovat na e-mailu: vit.polak@pekass.eu nebo na telefonu: 773 747 839

 

Odkaz: Krampe

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe