Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Země živitelka 2023 skončila

30.08.2023

img_6769a.jpg

PEKASS a.s. na výstavě Země živitelka představil návštěvníkům stroje známých světových značek JCB, Krampe, Antonio Carraro, Grillo, Berti a nechyběly zde ani oblíbené sedačky GRAMMER či mobilní nádrže CEMO.

Před hlavní bránou stála krásná černá novinka v podobě návěsu KRAMPE RamBody s výtlačným čelem. Cestou k hlavní venkovní expozici Pekassu na volné ploše 108 byla osazena souprava UNIMOG Mercedes naším mulčovačem Berti pro úpravu cest a okolí silnic.

Venkovní expozice PEKASS - to byly novinky a stroje, které jste na výstavě ještě vidět nemohli. Za zmínku stále hlavně dva zcela nové žluté traktory JCB Fastrac (typ 4220 i 8330), které výrobce nazval iCON. Ten menší názorně ukázal široké možnosti svého využití v zemědělství - s neseným postřikovačem Horsch Leeb 1.8 FT. Byly zde k vidění i nejnovější malotraktory a komunální nosiče od italského výrobce Antonio Carraro, např. viniční speciál TONY 8700 V a oblíbené TIGRE a nejprodávanější profesionální sekačka Grillo FD 500.

N ploše stály nové stroje - manipulátor JCB 542-70 AGRI PRO, kloubový nakladač JCB 427 a malý kloubáček JCB 403, který boduje zvláště u menších zemědělců. Své zastoupení zde měly i další stroje, náhradní díly a nezbytné komponenty pro komunální sektor a zemědělství.

Od strojů jsme se mohli posunout obrazně ke zdraví. Návštěvníci měli možnost vyzkoušení si ergonomicky přívětivých sedaček do různých strojů od firmy GRAMMER. V nových strojích jsou tyto kvalitní sedačky již zabudované, nicméně máte-li stroj starší a sedačku nevyhovující vašim zádům, které trpí zejména při dlouhé práci, pak vám s řešením může pomoci sedačka Grammer. 

Budeme se na Vás těšit v příštím roce, kdy se Země živitelka bude konat od 22. do 27. 8. 2024.

 

Mgr. Mirko Drkal
ved. marketingu a propagace