Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Nový ochránce úrody na Vlašimsku

15.03.2024

Horsch Leeb udává měřítka v oblasti postřikové techniky po celém světě. Nová generace Leeb PT v sobě spojuje jízdní komfort, výkon a maximální účinnost aplikace. Stroj plní všechna přání a nabízí ještě více možností než kdy dřív: Větší světlou výšku, více jízdního komfortu, větší svahovou dostupnost, větší výběr pracovních záběrů. Stručně řečeno, "PéTéčko" nabízí téměř neomezenou variabilitu pro ty nejvyšší nároky na techniku i pohodlí řidiče.

Pobočka PEKASS Vlašim v předjaří předala uživateli samochodný postřikovač Horsch Leeb PT 6300. Stroj má automatické řízení John Deere a pracovní záběr 30 metrů. Další výbavou tohoto ochránce úrody je velká nádrž o objemu 6 000 litrů, pneumatický držák trysek 2-2, BoomControl Pro se 6 senzory, LED osvětlení, ochranné plachty za zadními koly, vyfukovací funkce pro trysky, Horsch Connect, externí plnění a další komfortní nezbytnosti pro dokonalou práci na poli.

Máte-li zájem o více technických informací, najdete je v prospektu k řadě těchto samochodných postřikovačů typu PT. Zároveň zájemcům o aplikační techniku umožníme vyzkoušení postřikovačů Horsch Leeb. Můžete se obrátit na některou z našich poboček, nebo na produktového manažera Ing. Víta Poláka na tel. 773 747 839, nebo e-mailem: vit.polak@pekass.eu

(foto: Ondřej Špitálský)

 

Odkaz: Horsch Leeb, více o PT 6300

 

PEKASS redakce