Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Roudnická pobočka otevřela dveře

13.05.2024

Kdo se v pátek 10. května zastavil na pobočce PEKASS Roudnice n. L. (se sídlem v Račiněvsi 219), zajisté neprohloupil. Byla zde vidět nejen velice široká škála strojů zahrnující žluté manipulátory, nakladače a traktory JCB. Na ploše kolem pobočky návštěvníci nemohli přehlédnout i půdozpracující, secí a aplikační červené stroje HORSCH a HORSCH LEEB. Dopravní techniku zastupovaly značky KRAMPE, TEBBE a BRIRI

PEKASS se intenzivně věnuje rovněž komunální technice, a proto nejdůležitější zástupci malotraktorů ANTONIO CARRARO, mulčovačů BERTI a profesionálních sekaček GRILLO měli na trávnících před pobočkou svá místa.

Úvodními prezentacemi představili zástupci Pekassu jednotlivé značky a po chutném obědě již bylo možné si stroje prohlédnout, vyzkoušet a dokonce si zasoutěžit v jízdách zručnosti se stroji JCB a GRILLO.

Velký dík za uspořádání této pěkné akce patří celému kolektivu roudnické pobočky. Návštěvníkům děkujeme, že den otevřených dveří navštívili v hojném počtu i přes jejich velké pracovní nasazení v počínající sezóně. 

 

Odkazy: Facebook a video, více fotografií

 

PEKASS redaskce