Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

JCB 418 S AGRI

Výrobce: JCB

Dostupnost: skladem

Rok výroby: 2016
Najeto: 3 305 MH
Vysoko výklopná lopata ke stroji, 2,5 m3
Pravidelný autorizovaný servis PEKASS.
Dobrý stav.
Cena k jednání.
(V. Jelínek) Podrobný popis

2 500 000,- Kč (bez DPH)

Podrobný popis

Toto je provizorní text. Naše dlouhodobé ambice, stejně jako konzultace se širokým aktivem zvyšuje potřebu aplikace směru progresivního rozvoje.

Tímto způsobem počátek každodenní práce na poli formování pozice napomáhá přípravě a realizaci.

Kolový nakladač JCB 418 S Agri

6válcový dieselový motor Cummins QSB 6,7 l s variabilním turbodmychadlem, vysoký točivý moment, chlazení plnícím vzduchem a výkon 129 kW (173 koní), motor je v souladu s normou o výfukových plynech stupeň IIIB / T4i, rekuperace výfukových plynů a oxidační katalyzátor, nápravy s LSD samosvornými diferenciály a ZF 6stupňová automatická převodovka Powershift (40 km/h) s aut. zámkem max. toč. momentu, HT zdvihové rameno se 2 zdvihovými válci, 2 výklopnými válci a tvrzenými kloubovými čepy, Rexroth variabilní pístové (180 l/min), Parker Load Sensing ventily, stroj je vybaven siln. světlomety a plastovými blatníky, dále je vybaven 2 vpředu a 2 vzadu pracovními světlomety namontovanými na střeše kabiny a hlavním vypínačem akumulátoru, kompletní přístrojová deska včetně LCD displeje, EMS-kontrolní systém, 24 V elektrický systém s konvertorem na 12 V v kabině, maják, příprava pro rádio, reproduktory a anténa, přídavná palivová nádrž (celkem 246 l), přídavné chlazení měniče převodovky Bypass systém, Livelink systém, CE certifikát.

Pneu: 620/75 R26 MEGAXBIB MICHELIN

Kabina ROPS/FOPS s tónovanými okny a mechanicky odpruženým a látkou potaženým sedadlem s molitanem; maják, 2 x vnější zrcátka, vnitřní zpětné zrcátko, 12V zásuvka, stěrač čelního a zadního skla. Automatický systém udržování teploty.

LSD nápravy se samosvorným diferenciálem na přední a zadní nápravě. Ramena pro vysoký zdvih (VZ) se 3 HO, joystick s integrovaným proporcionálním ovládáním 3. HO pro ovládání adaptéru, vysoký točivý moment hydrauliky.

Návod k obsluze, CE certifikát a technické osvědčení (se std. lžící). Hydraulické rychloupínací zařízení pro SZ a VZ, zajišťovací čepy se ovládají tlačítkem v kabině. Držák SPZ s osvětlením. Maják se sklopným držákem dozadu. Sluneční clona vpředu i vzadu. Pneum. odpružené a vyhřívané sedadlo řidiče GRAMMER Actimo XXL.

Pracovní světlomety LED, 2 x vpředu a 2 x vzadu na kabině + standardní. Zakrytování spodku stroje. Reverzní funkce ventilátoru chladiče, hydraulický pohon otáček s automatickým přesměrováním, interval je možné nastavit pomocí EMS.

Patent. odpruž. ramene "Smooth Ride System - SRS" - šetří řidiče i stroj.

 Stisknutím tlačítka "odeslat" uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.